Я хочу найти...

Одесский национальный университет имени И.И. Мечникова (ОНУ)
12 отзывов - рейтинг высокий
Телефон:
(048) 723-52-54
Телефон приемной комиссии:
(048) 268-18-58
(0482) 68-12-84
Сайт:
www.onu.edu.ua
(048) 723-52-54
Телефон приемной комиссии:
(048) 268-18-58
(0482) 68-12-84
Сайт:
www.onu.edu.ua
Информация о вузе
Направления обучения в
Биология экология
Вузы Одессы
Вузы Украины
Георафия геология
Журналистика издательство и полиграфия
Информационные технологии кибербезопасность
История археология
Культура искусство
Математика статистика
Менеджмент маркетинг
Право
Социология социальная работа
Философия религия и культурология
Финансы банковское дело и страхование
Химия биоинженерия
Экономика
Одесский национальный университет имени И.И. Мечникова (ОНУ)
Одесский национальный университет имени И.И. Мечникова, первое высшее учебное заведение Юга Украины, уже больше 150 лет дарует удачные карьеры своим выпускникам. 100 30 тысяч выпускников ОНУ прославили своими достижениями государство, город и alma mater.
Последние отзывы о "Одесский национальный университет имени И.И. Мечникова (ОНУ)"
Ольга
ХАМСТВО начиная с приемной комиссии!!!
Уважаемое рук-во ОНУ, вам вообще нужны контрактники? Если родители звонят в приемную комиссию и спрашивают информацию по общежитиям или хотя бы контакты человека, который может такую информацию предоставить, не нужно орать, обзывать их вопросы идиотскими и бросать трубку! И да, если я буду платить контракт под 30 к/год, то МНЕ ВАЖНО расположение и главное – состояние общежитий, где будет жить студент. И это не идиотизм.
Последний раз мне так хамили лет 5 назад на базаре. Продавцы картошки.
Влад
Не поступайте на факультет ргф,очень мало времени заниматься языками, если вы ещё и с нуля. Понятное дело,что тоже очень много преподавателей,у которых плохое настроение ,и вас валят. Все ваше время будет забирать педагогика,зарубежка, религия, психология и тд..Зимой очень холодно, пожарную безопасность в университете так и не исправили,но уже хотя бы запасной выход открыт.
Liza
Не поступайте на РГФ на французский,если у вас нет уже уровня A2 хотя бы, в университет все время забирает предметы такие как Педагогика,Риторика, Литература ,Психология я и другие, очень много всего сразу,времени на языки остаётся мало, не говоря уже о том,что на 3м курсе у вас языке вообще почти не будет)). Это если ещё вам попадётся нормальный преподаватель, который не будет валить из-за плохого настроения(ну,наверное,так во всех универах). Университет нерегулярно выдаёт стипендию, деканат(который по идее должен отвечать за стипендию,не уведомляет студентов о проблемах со стипендией), и если вы не получили стипендию, вряд-ли вы её уже получите, очень холодно зимой,на парах сидишь в куртках,некоторые преподаватели ещё этого не позволяют,мол, мы в университете, а не на вокзале.
Микола Петрович
Вчуся в цій академії на фізичному факультеті. Вибрав його тому, що тут дуже маленький конкурс. І хто відрізняє ‘Оми’ від ‘ватов’ гарантовано надійдуть на бюджет. А хто не відрізняє, піде на контракт, але буде платити найменшу плату в універі. Це трохи менше 6 тисячі гривень на рік. Вчуся на економічному факультеті, як на мене, один з найсильніших і конкурентноспроможних факультетів ВНЗ. Найсильнішою головним болем є надходження і подача документів.
Денис
Закінчила в цьому році факультет РГФ Одеського національного університету імені Мечникова і отримала ступінь вищої освіти бакалавр. Коли мені видали диплом, то я просто розридалася. І як багато хто міг би здогадатися, сльози мої були зовсім не через радості, а від болю розчарування! Я витратила 4 роки на навчання, переживала через кожного Вчуся на істфаку, найкращий факультет! Тут зовсім немає корупції, на відміну від інших факультетів. Викладачі чуйні, вони дійсно люблять свою професію і знаються на своїй справі. Вчитися цікаво, весело, в загальному, якщо зробите, не пошкодуєте!
Елизавета Матвіївна
Закінчила в цьому році факультет РГФ Одеського національного університету імені Мечникова і отримала ступінь вищої освіти бакалавр. Коли мені видали диплом, то я просто розридалася. І як багато хто міг би здогадатися, сльози мої були зовсім не через радості, а від болю розчарування! Я витратила 4 роки на навчання, переживала через кожного іспиту і всі свої сили витрачала на вивчення англійської та французької мов, а в підсумку в дипломі навіть не спромоглися написати, що я їх взагалі вивчала. Крім того, вони, УВАГА, не вказали навіть факультет, який я закінчила, і не написали спеціальність, яку я, по ідеї, повинна була отримати. Мені видали якусь ‘Фільчину грамоту’, де просто вказано, що я пройшла курс підготовки за напрямом ‘філологія’. І ВСЕ. БІЛЬШЕ НІЧОГО. І тут у мене назріло питання до декана і всім, що на протязі 4 років втирав нам про те, що РГФ – це престижно і статусно, і що всі студенти після отримання диплома успішно працевлаштовуються: ‘ЯКОГО ЧОРТА? Хто я тепер після закінчення універу ?? Філолог? Для чого я тоді здавала ГОСи з англійської та французької? Чому тим, хто закінчив простий філологічний і то написали спеціальність і назва факультету в дипломі, а мені ні ??? НУ І куди подівся ВАШ ПРЕСТИЖ? ЯК Я тепер доведіть РОБОТОДАВЦЮ, но закінчивши САМЕ РГФ ?. Обуренню просто немає меж, а підтримки отримати ні від кого. Нікому немає діла як до мого невдоволення, так і до ще сотень студентів, які з цим шматочком картону підуть доводити свої права. Так і живемо … Прикро і боляче і соромно за наш факультет ..
Богдан Ковид
Важа керівники ОНУ ім. Мечникова, зверніть увагу жінку в приймальні комісії яка приймає дзвінки, дуже не приємна в спілкуванні. Розмовляє на підвищених тонах, ображає, робить з себе бозна-що. Я дзвонив щоб дізнатися інформацію про надходження, задавав питання, вона розмовляла зі мною як ніби я нікчемний людина другого сорту. Тому я прошу вас звернути на це увагу і провести з нею пояснювальну бесіду як потрібно спілкуватися з людьми, інакше з такими темпами до вас не будуть вступати до вузу. Особисто мені після такого ‘спілкування’ з нею перехотілося надходити до вас. Всього найкращого.
Юля
За 2 роки навчання в ньому надивився всякого, вчиться взагалі не складно, але по платити за сесію все одно прийдеться, там це все прекрасно організовано, узгоджено з кураторами, старостами. Родственики грають не останню роль, а ще дратують відпрацювання на полях. А що б забрати документи, потрібно зібрати підписи всіх викладачів, бібліотек, гуртожитків, коротше мізки тріпати по повній .. (хоча може бути так всюди, це мій перший вуз). А в цілому, вчитися можна. Головне ходити і не втрачати почуття страху, і все буде ОК!
Саша
Вчуся в цій академії на фізичному факультеті. Вибрав його тому, що тут дуже маленький конкурс. І хто відрізняє ‘Оми’ від ‘ватов’ гарантовано надійдуть на бюджет. А хто не відрізняє, піде на контракт, але буде платити найменшу плату в універі. Це трохи менше 6 тисячі гривень на рік. Спогади тільки хороші, викладачі (були) самі класні. За п’ять років ніяких платежів – все своїм розумом, так вобщем ніхто і не вимагав.
Антоніна
Вчуся на істфаку, найкращий факультет! Тут зовсім немає корупції, на відміну від інших факультетів. Викладачі чуйні, вони дійсно люблять свою професію і знаються на своїй справі. Вчитися цікаво, весело, в загальному, якщо зробите, не пошкодуєте! Універ найкрашій :) с гарним парком.. а те що хтось каже про родичів – просто заздрить, адже на інших студентів це ніяк не впливає. .Було б бажання вчитися. І викладачі дуже хороші, знаючі люди. За 5 років навчання – тільки найкращі враження.
Ліза
Закінчила в цьому році факультет РГФ Одеського національного університету імені Мечникова і отримала ступінь вищої освіти бакалавр. Коли мені видали диплом, то я просто розридалася. І як багато хто міг би здогадатися, сльози мої були зовсім не через радості, а від болю розчарування! Я витратила 4 роки на навчання, переживала через кожного іспиту і всі свої сили витрачала на вивчення англійської та французької мов, а в підсумку в дипломі навіть не спромоглися написати, що я їх взагалі вивчала. Крім того, вони, УВАГА, не вказали навіть факультет, який я закінчила, і не написали спеціальність, яку я, по ідеї, повинна була отримати. Мені видали якусь ‘Фільчину грамоту’, де просто вказано, що я пройшла курс підготовки за напрямом ‘філологія’. І ВСЕ. БІЛЬШЕ НІЧОГО. І тут у мене назріло питання до декана і всім, що на протязі 4 років втирав нам про те, що РГФ – це престижно і статусно, і що всі студенти після отримання диплома успішно працевлаштовуються: ‘ЯКОГО ЧОРТА? Хто я тепер після закінчення універу? ? Філолог? Для чого я тоді здавала ГОСи з англійської та французької? Чому тим, хто закінчив простий філологічний і то написали спеціальність і назва факультету в дипломі, а мені ні ??? НУ і куди подівся ВАШ ПРЕСТИЖ? ЯК я тепер доведіть РОБОТОДАВЦЮ, Но закінчивши САМЕ РГФ ?. Обуренню просто немає меж, а підтримки отримати ні від кого. Нікому немає діла як до мого невдоволення, так і до ще сотень студентів, які з цим шматочком картону підуть доводити свої права. так і живемо … Прикро І боляче і соромно за наш факультет ..
Андрій
Шановні керівники ОНУ ім. Мечникова, зверніть увагу жінку в приймальні комісії яка приймає дзвінки, дуже не приємна в спілкуванні. Розмовляє на підвищених тонах, ображає, робить з себе бозна-що. Я дзвонив щоб дізнатися інформацію про надходження, задавав питання, вона розмовляла зі мною як ніби я нікчемний людина другого сорту. Тому я прошу вас звернути на це увагу і провести з нею пояснювальну бесіду як потрібно спілкуватися з людьми, інакше з такими темпами до вас не будуть вступати до вузу. Особисто мені після такого ‘спілкування’ з нею перехотілося надходити до вас. Всього найкращого.
Оставьте отзыв о школе "Одесский национальный университет имени И.И. Мечникова (ОНУ)"
Вся информация является конфиденциальной.
Редакция Eduzorro.com не несет ответственности за содержание комментариев, результаты обучения и использования услуг индивидуальны.
Leave a Reply
Your email address will not be published.
Ваш адрес видит только администрация. Отзывы с ложной информацией не будут опубликованы.
Ваши данные видит только администрация. Отзывы с ложной информацией не будут опубликованы.