Я хочу найти...

Межрегиональная Академия управления персоналом (МАУП)
Телефон:
(044) 490-95-00
(044) 490-95-04
Телефон приемной комиссии:
(044) 490-95-05
(044) 494-47-47
Сайт:
maup.com.ua
(044) 490-95-00
(044) 490-95-04
Телефон приемной комиссии:
(044) 490-95-05
(044) 494-47-47
Сайт:
maup.com.ua
Информация о вузе
Направления обучения в
Межрегиональная Академия управления персоналом (МАУП)
Межрегиональная Академия управления персоналом (МАУП) была основана в 1989 году как негосударственное высшее учебное и научно-научное учреждение. МАУП готовит профессионалов по 22 специальностям и 115 специализациям. Академию зарегистрировано по всем лицензированным специальностям с правом выдачи дипломов о высшем образовании муниципального эталона, также на предоставление образовательных услуг иностранцам.
Последние отзывы о "Межрегиональная Академия управления персоналом (МАУП)"
Сергій
Все якось дивно. Хотів вступити на магістратуру польська програма.
У них написано наступне:
Перейдіть на сайт https://vstupmaup.com.ua/ Ознайомтесь з актуальним примірником договору відносно бажаного рівня освіти https://vstupmaup.com.ua/documents/ Якщо Ви погоджуєтеся з умовами, викладеними в договорі, заповніть та відправте нам заявку на вступ. Необхідно буде вказати певну персональну інформацію: паспортні дані, ідентифікаційний код, контактну інформацію, дані щодо вашої попередньої освіти. На цьому етапі ви обираєте вашу майбутню спеціальність і підрозділ МАУП, а також дізнаєтеся вартість навчання. Після того, як ми опрацюємо вашу заявку, Ви отримаєте електронний лист із її підтвердженням. Засвідчіть свій намір прийняти участь у вступних випробуваннях протягом 5 днів, надіславши відповідний «Лист-відповідь». Внесіть протягом 5 днів попередній платіж за вказаними в підтвердженні заявки реквізитами та отримайте 20% знижку на навчання. Успішно складіть вступні випробування. Внесіть перший платіж за навчання, якщо для оплати недостатньо попереднього платежу. Вітаємо! Ви стали студентом! Але ніхто не вітає насправді. Подзвонили спитали чи не потрібно щось уточнити, кажу ні, ну добре. І все на цьому. Ніяке підтверждення не прийшло і тиша. Ну думаю напишу. Пишу, мені відповідають приходьте до 26 числа з документами. Як це? Написано ж Вітаємо Ви стали студентом і нікуди не потрібно приходити)))) А якби не написав, то і не знав би.
Окрім того вуз навіть не знає що дозволено Міносвітою подавати документи з електронним підписом, і контракт підписувати саме електронним підписом. Або їм не відомо що це таке, або вони просто не хочуть морочити собі голови, печатати документи, розшифоромувати підпис та т .ін. Так навіть державний вуз взяв у мене доки з електронним підписом)))))
Ну писав, писав, мені одне й те саме, як ото попуга, приходьте до 26, а я далеко, на особливо небезпечній території, кажуть приходьте))))) Да у нас в кращий день до ближнього міста немає чим доїхати, що там казати до Києва))))
Ну ось сиджу я і думку гадаю, чи то вступити хотів не до сокола, чи то не вмію літати)
Ну мабуть на цьому моя магістратура в МАУП на польскій програмі не встигнувши початися і закінчилася, бо на сайті одне написано, по факту всі доки прикрепив, відправив, а виходить геть інше, ніякий Ви не вітаю студент, а Ви лахи під пахи да їдьте до МАУП у Київ)))
Ну добре, не хочете не треба.
Більше ніхто не пише і не дзвонить. Наче ти і не потрібен їм.
Виктория
Заканчивала МАУП 4 года назад, сейчас там учится моя младшая сестра. Так вот я удивлена, но она продолжала слушать онлайн-лекции даже с подвала, спасибо интернет был. Это очень отвлекает, дает надежду на лучшее, когда вокруг столько боли и страха, а у тебя есть возможность продолжить привычное дело. От лица всех студентов в прошлом и настоящем выражаю благодарность МАУП.
Ігор
Я ніколи такого не чув! І якби не той факт, що дівчина мого найкращого друга про це розповідала, ніколи б не повірив! Крик душі! І це не забита глибинка, а центр Києва. МАУП.І ще юридичний інститут!
Є там «знатний професор». Вже давно кладовищі прогули пише, вирішив всієї жіночої частини населення помститися. Побоюючись своє ставлення висловити на вулиці, так він став дівчаток принижувати: всі дівчата, мовляв, від природи дурні.
Але і це не стільки обурило. Відправившись за правдою і розумінням до керівництва інституту, не те що допомога отримали !!! Халепу здобув. Цькування, прес, загрози … і стьоб … .Не факт, що сесію посдают …
І це там, де повинні про закони і право розповідати!
Була одна преподша, заступилася за студентів. І немає її вже! Мабуть професор має якісь вагомі заслуги перед батьківщиною?! ФУ!
Випускник
Задер МАУП! Випускаюся і валю до біса !!! Чотири роки принижень і здирництва !!!
Формула працює одна: плати і не ходи! Сюди всім тим, хто вчитися не збирається. Є кілька нормальних викладачів, а решта-учасники Куликовської битви. Розповідь на парах (якщо не заснуть) якесь лахміття. Відстій!
Я думаю, у них так спеціально все зроблено! Тупий студент – запорука отримання додаткового доходу. Зарплата адже мізерна.
Круто придумали! На зарплату дам витрачатися не треба! Самі підпрацюють!
Єдине радує – не дорого! Навіть можна оптом домовитися в навчальному відділі або деканаті …
А на довершення до всього ще мороку придумали з платними відробітками пропусків. Взагалі за лохів тримають всіх! Ми хоч і не дуже, але юристи ж повинні бути по ідеї! Навіть допкі не спромоглися попідписувати! Рабовласницький лад, блін!
Коротше, нікуди витратити гроші – йдіть в Інститут ПРАВА МАУП! Там їх вам швидко оприбутковують!
Аля
Університет приголомшливий. Багато викладачів, які дають можливість в Вашу голівоньку занести цікаві і потрібні знання по життю, що не менш важливо. Так, можливо, що буде сложно.Нікто не говорить про те, що у Вас повинно виходити з першого разу. Але скажіть, де легко? В школі? Багатьом і в школі не пощастило. Єдине, що від Вас потрібно, щоб не виникало проблем – це завзятість і труд і жага знань. Жага навчиться і знати свою професію. Кожен може отримати диплом, але не кожен потім тримається на роботі, від того, що він пропінал у ВНЗ. Якщо дивитися нижче записи з 1 зіркою, то Ви помітите, що ВНЗ вважають жахливим, тільки від того, що: не ходили, не вчили, ‘Тупий студент – запорука отримання додаткового доходу.’ – а чия проблема в тому, що Ви тупий? Вас за вуха в будь-якому ВНЗ тягнуть не будуть. Чи не хочете ВИТРАЧАТИ гроші на ВНЗ – ВЧІТЬСЯ.
Анна
Закінчила бакалавра в цьому році і слава богу
Мінуси – будьте готові що юудут вимагати бабки, інакше вони не працюють, їм все-одно що у вас проблеми-головне що б було все оплачено, все-одно як ви здасте іспити – головне що б було оплачена навчання, якщо не сплачено ви Не зможете скласти іспит або залік, будьте готові що у вас будуть пропадати документи і в цьому будете ви винні, будьте готові що вони будуть втрачати і плутати ваші документи з іншими спеціальностями і за це вимагати гроші !!!! Платні н-ки (деякі викладачі на це закривають очі а деякі прям жахливо вимагають заплатити)
Плюси + відмінні викладачі з туризму та правоохороних діяльності і мінімум контролю.
На цьому все)
Максим
На перший погляд все відмінно, особливо під час прийому документів у приймальні комісії і початкового ознайомлення з академією. Однак чим довше вчишся, тим більше виникає неприємних моментів, які псують загальне враження про вуз. Переваги: викладацький склад, принаймні на факультеті ‘медична психологія’. Також підтримка з боку викладачів і співробітників академії. Недоліки: бюрократія, неповага і наплювацьке ставлення до студентів з боку адміністрації (керівництва) академії, складання методистами розкладу занять без огляду на всіх деталей, економія фінансових коштів, або бюджету академії (несвоєчасне включення системи опалення з настанням холодів, відсутність гарячої води та рідкого мила в Дозаторах, в стоматологічному корпусі, дешеві стільці і т.д).
Софія
Моя оцінка 4 і це за розташування. Хотілося б ближче до центру Харкова, а не на ХТЗ. Особисто мені добиратися було не зовсім зручно.
В цілому навчання як і всюди, все залежить від цілей студента.
Мені пощастило з викладачами та групою. Курс Мед.псіхологія передбачає стандартну програму навчання і, природно, якщо хочеш бути конкурентним проходиш ще більш вузькі спеціалізації паралельно на сертифікованих модулях. Бібліотека хороша, дають і електронні книги, завжди допоможуть з будь-яким питанням. Окремо хочу відзначити доцента Литвинову І.Л. Чудовий викладач і добрий чуйна людина, завжди дасть слушні рекомендації, конструктивно може критикувати, знайде підхід до кожного студента, все пари і тренінги з нею-це потужний ресурс! Також викладач Більтер заслуговує глибокої поваги, вона змусить вас ДУМАТИ і АНАЛІЗУВАТИ. Дуже сподобалася мені доцент Солових Е.А. Викладала політичні конфлікти, її лекції-100% потрапляння в потреби сучасного студента.
Єлизавета
Щодо навчання-ніяких обурень немає. Вчать добре і якісно. Але!
У зв’язку з карантином я і всі дівчатка, які живуть в 23 гуртожитку, потрапили в дуже неприємну ситуацію. Нам не хочуть відкривати наш гуртожиток, так як за їхніми словами нас мало. Але приблизно така ж кількість живе і під час літніх канікул. Тих, хто залишився, переселили в інший гуртожиток, знову ж таки, це було без згоди дівчаток (добровільно-примусово). Платимо ми, як завжди, хоча багато хто не живе вже місяць-два.
На вихідних зайти взяти речі ми не можемо, тільки в будні дні з 9 до 17.
Дуже хотілося б повернутися в кімнату за яку ми платимо.
За навчання і обстановку віддала б усі п’ять зірок, але в зв’язку з обставинами, що склалися, не можу цього зробити!Е
Людмила
Місяць тому вирішила з подружкою сюди вступати на 2 вищ, але їм не потрібен був клієнт.
Що я зробила за 2 тижні пошагово-
– 1 раз написала на сайті, – НІ овет
– написала на сторінці МАУП в ФБ – розкажіть детальніше що взагалі будемо вчити – відповіли що телефонуйте за тел сайту.
– 2 рази зателефонувала до приймальної комісії запитати те ж саме – сказали це не до них, приїжджайте на кафедру) а чим якщо карантин?)
– написала ще раз на ФБ – дайте програму – немає відповіді.
– зареєструвалася через сайт на відкритий урок у травні. Дзвонить мені співробітника і просить паспортні дані, так як вони мене вже внести в базу надходять. АУ, кажу, я реєструвалася на візит, а не на навчання.
-Потім мені в пошту прийшов лист з рахунком оплатити навчання … це нормально взагалі ??
– я їм у відповідь описала – дайте програм і теми – нуль відповіді.
– ще 2 рази писала в групу ФБ кафедри психології – проігнорілі не відповіла.
Я сюди не надійшла
Керівництво! Чи не час вам звільнити їх всіх ????
Оставьте отзыв о школе "Межрегиональная Академия управления персоналом (МАУП)"
Вся информация является конфиденциальной.
Редакция Eduzorro.com не несет ответственности за содержание комментариев, результаты обучения и использования услуг индивидуальны.
Leave a Reply
Your email address will not be published.
Ваш адрес видит только администрация. Отзывы с ложной информацией не будут опубликованы.
Ваши данные видит только администрация. Отзывы с ложной информацией не будут опубликованы.