Я хочу найти...

Киевский медицинский университет
8 отзывов - рейтинг средний
Телефон:
(044) 567-29-29
(068) 854-40-31
(050) 337-81-01
Телефон приемной комиссии:
(044) 567-29-29
(068) 854-40-31
(050) 337-81-01
Сайт:
kmu.edu.ua
(044) 567-29-29
(068) 854-40-31
(050) 337-81-01
Телефон приемной комиссии:
(044) 567-29-29
(068) 854-40-31
(050) 337-81-01
Сайт:
kmu.edu.ua
Информация о вузе
Направления обучения в
Киевский медицинский университет
Наша миссия — учить, изучить, вылечивать, служить населению земли и повсевременно стремиться к совершенству.
Киевский мед университет — один из наистарейших и одних из самых крупных украинских личных высших образовательных организаций. Данный фуррор — итог двадцать восемь лет неустанного труда, нововведений, командной работы и веры в свое дело.
Последние отзывы о "Киевский медицинский университет"
Влад
Весь університет суцільний мінус.
Університет-вбивця. Вже не одна смерть студентів на рахунку цього прославленого університету. Діти викидаються з вікон, а «слуги здоров’я людського» продовжують вимагати по 450 $ за іспит. Скільки це буде тривати? У дітей яким дійсно подобається медицина відбивається всяке бажання навчатися. Ставлення до студентів, м’яко кажучи, бидловское. Може потрібно змусити викладачів і професорів змусити скласти іспити на проф. Придатність даної професії? Ось тоді, мабуть, у нас в країні буде гідна медицина …
Колишня учениця
Дуже хочу залишити відгук про даному навчальному закладі …
Я мама вже колишнього (слава Богу!) Студента і хочу написати свою думку про ЦЕ вузі. Свою думку я нікому нав’язувати не хочу, все ми люди розсудливі, адекватні і вміють аналізувати, тому хто як зрозуміє мої слова – справа особиста кожного …
Мій син провчився рік у даному вузі. Ми дуже були раді, що його сюди прийняли, хоча були пропозиції і від інших вузів України … Вчитися намагався, але було всяке: і радість, і смуток, звичайно було дуже важко морально, просто навіть не передати словами (про фінансовий бік потім). Коли я читала на форумах відгуки про викладацький склад вузу, про їхнє ставлення до студентів – я не прийняла це всерйоз, т. К. Була впевнена, що нас це не торкнеться, т. К. Син у мене товариська і не конфліктна … Ми, звичайно ж, були готові до труднощів навчання, але коли ці труднощі створювалися спеціально, навмисно, вибачте, це вже ні в які рамки … Всі знають, що предмет «анатомія людини» є основоположною і звичайно ж їй приділяється під час навчання особлива увага . Так, згодна, вимагати потрібно зі студентів знання (а як же інакше для даної професії?), Але для цього ці знання їм ще необхідно дати! Чого тут, мабуть, не прийнято робити, т. К. Навчання самостійне відсотків на 90. Зате дітей люблять гнобити, принижувати, доводити до паніки … в загальному, змішують з г … м з першого ж дня навчання, принижують і Кажуть «Ви тут навчатися не будете! Я зроблю все, щоб Ви тут не навчаюсь! » І подібне. Ви мене вибачте !!! А де ж мораль, лікарська етика, розуміння і головне ДУША людська ??? Зрештою, де вихованість і стриманість викладацького складу ??? Але ж цього в вузі всьому вчать, але тільки, чомусь, ті хто вчить, сам же ці елементарні істинні і топче. Дуже хочу виділити такого викладача кафедри «анатомія людини» як «кандидат медичних наук Остапюк Л. І.», їй вже 78 років (брехливі немолода бабуся, кіт. Вже необхідно піти на спокій … давно) … Весь універ її прекрасно знає , знають її непередбачуваність і самодурство! Вона на кафедрі має, мабуть, вагоме значення (інакше чому на кафедрі все перед нею плазують ?!). Якщо вона розсердився на студента, то вже зробить все, що б його відрахували, при цьому у неї для цієї мети всі методи хороші. Тому, будьте з нею гранично обережні. А ще краще, записуйте її слова на аудіоносії, щоб ви потім могли довести свою правоту.
Валентна
Жахлива база, знань практично ніяких не дають, половина викладачів нічого не пояснюють і не можуть навіть відповісти на поставлений питання.
Коли надходила сюди, думала, що це найкращий медичний вуз країни, що здобути освіту тут – це прекрасний шанс, чудові перспективи. Але вже на першому курсі я зрозуміла, що помилилася. Зараз я на 5 курсі і ситуація тільки погіршується.
Почнемо з викладачів. Да, за 5 років я зустріла кілька прекрасних викладачів, яким я дуже вдячна за ті знання, які вони мені дали. Але більшість з них навіть не знаю, що Здсь роблять. Не прийти на пару або прийти на 10-15 хвилин – це цілком нормальна практика. Мало хто пояснює матеріал. Тільки оцінюють наші знання. Вибачте, але з таким же успіхом, я можу навчатися на заочній формі і раз на півроку приходити здавати іспити. Деякі викладачі не зовсім добре орієнтуються в матеріалі, який викладають, не можуть відповісти на питання студентів по темі заняття. Є багато викладачів, які не цікавляться тим, що зараз відбувається в світі медицини і застрягли на тому, що було 50 років тому. Є ще багато таких, які ставлять собі набагато вище студентів і при першій-ліпшій можливості натякають (а іноді і прямим текстом говорять), що ми все тупі, що ми нікчеми і нічого не доб’ємося в цьому житті. Особливо часто на 4-5 курсі таке початку зустрічати.
Лариса
Писанина. Це взагалі окрема історія. Зараз, в століття комп’ютерних технологій, нам треба все писати від руки. Пропустив лекцію – реферат на 20 сторінок від руки. Навіщо, якщо можна відповісти на кілька запитань по темі лекції, щоб показати, що ми засвоїли тему? Історії хвороби теж від руки. Щотижня нова історія на 15-20 сторінок. І їх ніхто не читає. Це просто марна трата часу і паперу. Якщо вже так треба написати історію, то ж можна хоча б бланк роздрукувати і вписати туди необхідну інформацію, а ще краще – набрати текст і скинути його викладачеві в електронному вигляді. Але немає ж, цього робити не можна. Навіть не буду намагатися зрозуміти, чому.
В цілому, дуже і дуже погано. Більшість знань отримуємо не на парах, а самі з різної літератури і відео. На заняттях присутні лише для того, щоб потім отримати диплом.
Олена
Розклад. Перший-другий курс нормально, четвертий-п’ятий теж. Але третій … специфіка університету в тому, що кафедри розташовані по всьому місту. І саме на третьому курсі треба найбільше їздити. І немає ж, щоб в розкладі поставити пари так, щоб в один день пари були на одній базі або хоча б десь поруч, інший день – на іншій базі. Перша пара в одному кінці міста, друга – в іншому, третя – там же, де була перша, четверта – ще десь. А найцікавіше, що зміни всього 40 хвилин. І за цей час треба переодягнутися, проїхати в інший кінець міста, куди їхати в кращому випадку 50 хвилин, а потім ще раз переодягнутися і встигнути на пару. Не завжди викладачі нормально ставляться до того, що студенти спізнюються, бо чисто фізично не можуть так швидко дістатися. Одного разу ми так приїхали, а нам видають, що в журналі вже поставили позначку, що ціла група не з’явилася на пару. Довелося потім відпрацьовувати.
Влад
Гуртожитку. Не знаю як в інших, буду говорити тільки про шосте. Краще, ніж було, але трохи гірше, ніж могло бути. Коли тільки надійшла, нас поселили 6 чоловік в одну кімнату. З меблів там були тільки три двоярусні ліжка, два невеликих шафи в жахливому стані, в одному з яких не було дверцята, стіл, який хитався, і одна тумбочка, яка не закривалася. Було жахливо тісно. Речі дівати ніде, посуд скласти ніде, навіть розвернутися вранці, коли всі збираються на пари, було складно. Взимку з вікон моторошно дуло, навіть незважаючи на те, що вони були заклеєні. В кімнаті взимку було +14, а обігрівач включити не можна, тому вибиває світло. Та й виселити можуть за таке. Благо, в цьому році поставили пластикові вікна і трохи розселили студентів. Тепер в цій же кімнаті живемо втрьох. Відчуваємо себе людьми. Нарешті.
Якби ще кухня була відкрита цілодобово і духовки поставили, взагалі прекрасно б було.
Валентина
Студенти. Відсотків 20-30 студентів не справляються з матеріалом. Чому вони досі вчаться? Тому що вони платять за це гроші. Але ж це медицина, це здоров’я людей! Як вони потім будуть лікувати людей, якщо вони не мають навіть мінімальних знань? Яскравий приклад: моя одногрупниця на 5 курсі до цих пір не знає, з якого боку знаходиться печінка і що не треба відразу пити антибіотики, як тільки чхнув. І таких студентів дуже багато. У мене в голові не вкладається, як можна видати диплом таким ‘лікарям’.
Сама система освіти. Дуже багато часу витрачаємо на тести і немає ніякої практики. Ми просто не встигаємо навчитися читати кардіограми, піти в відділення послухати хворих, сходити на операцію і так далі, тому що ТРЕБА НАПИСАТИ ОНЛАЙН. А кому треба? Лікар повинен вміти спілкуватися з пацієнтом, провести огляд, інтерпртіровать результати досліджень, поставити діагноз, призначити лікування, дати рекомендації, але не завчити базу тестів на сотні сторінок, які, до того ж, не зовсім корректрие.
Система оцінювання знань. Знову ж таки, за тестами. А на деяких кафедрах є ще і ліміт оцінок: з групи п’ятірку може отримати лише дві особи, ще три людини – четвірки, всім іншим трійки. Тут без коментарів.
Олена Шатц
Жахлива база, знань практично ніяких не дають, половина викладачів нічого не пояснюють і не можуть навіть відповісти на поставлений питання.
Коли надходила сюди, думала, що це найкращий медичний вуз країни, що здобути освіту тут – це прекрасний шанс, чудові перспективи. Але вже на першому курсі я зрозуміла, що помилилася. Зараз я на 5 курсі і ситуація тільки погіршується.
Почнемо з викладачів. Да, за 5 років я зустріла кілька прекрасних викладачів, яким я дуже вдячна за ті знання, які вони мені дали. Але більшість з них навіть не знаю, що Здсь роблять. Не прийти на пару або прийти на 10-15 хвилин – це цілком нормальна практика. Мало хто пояснює матеріал. Тільки оцінюють наші знання. Вибачте, але з таким же успіхом, я можу навчатися на заочній формі і раз на півроку приходити здавати іспити. Деякі викладачі не зовсім добре орієнтуються в матеріалі, який викладають, не можуть відповісти на питання студентів по темі заняття. Є багато викладачів, які не цікавляться тим, що зараз відбувається в світі медицини і застрягли на тому, що було 50 років тому. Є ще багато таких, які ставлять собі набагато вище студентів і при першій-ліпшій можливості натякають (а іноді і прямим текстом говорять), що ми все тупі, що ми нікчеми і нічого не доб’ємося в цьому житті. Особливо часто на 4-5 курсі таке початку зустрічати.
Оставьте отзыв о школе "Киевский медицинский университет"
Вся информация является конфиденциальной.
Редакция Eduzorro.com не несет ответственности за содержание комментариев, результаты обучения и использования услуг индивидуальны.
Leave a Reply
Your email address will not be published.
Ваш адрес видит только администрация. Отзывы с ложной информацией не будут опубликованы.
Ваши данные видит только администрация. Отзывы с ложной информацией не будут опубликованы.