Я хочу найти...

PRJCTR

PRJCTR

1 отзывов - рейтинг высокий

Контакти:
вул. Володимирська 81А Киев, Украина 04071
Телефон:
+380 97 015 9272
+380 99 236 6838
Email:
[email protected]
https://prjctr.com
https://www.facebook.com/prjctrcomua/
https://www.instagram.com/prjctr_institute/

PRJCTR

Projector Creative & Tech Online Institute.
Конструювання кастомізованої, діджитальної та орієнтованої на студентів освіти.
Inclusive Web Design
Тип курсов: Онлайн
Страница лендинга: PRJCTR
Наличие сертификата: Да
Трудоустройство: Нет
Количество занятий:
Общее количество:
Продолжительность курса: Курс складається із 9 відеоуроків
Периодичность посещения занятий: Ви можете розпочати навчання у будь-який момент, отримавши доступ до занять одразу після реєстрації
Тип обучения: Онлайн
Тип трансляции курса:
Практические занятия: Да
Проверка домашнего задания:
Дипломный проект: Нет
Трудоустройство: Нет
Что я получу с этого курса? :
Описание курса: Навколо теми інклюзивного дизайну безліч стереотипів. «Спочатку маркетинг, а вебдоступність зробимо потім». Або ще: «Інклюзивність — піклування про людей з інвалідністю». Чи ось таке: «Інклюзивний дизайн — це різновид доброчинності, якщо бізнес має зайві гроші». Насправді ж інклюзивний дизайн — один із найдавніших принципів якісного дизайну, ідеї якого зародилися ще в середині минулого століття. Інклюзивність — це універсальність і доступність для всіх людей. Чомусь так сталося, що ми краще розуміємо сутність інклюзивного дизайну у фізичному світі. Скажімо, є пандус: ним користуються всі, хоча початково його розробили для людей на візках. Але згодом він став у пригоді й велосипедисту, і літній пані з остеохондрозом, і молодій айтішниці, яка тягне валізу з подорожі. Різноманітні «пандуси» існують і в інтернеті, але часто вони невидимі. На курсі ми будемо вчитися розрізняти й дизайнити функції, що допомагають сайтам і додаткам бути доступними для всіх і нікого не дискримінувати: ні людей з інвалідністю, ні тих, у кого слабкий інтернет, старий девайс чи кого засліплює сонце з вікна.
Перейти на Курс
Цена: Вартість отримуйте доступ до занять безкоштовно, одразу після реєстрації
Навколо теми інклюзивного дизайну безліч стереотипів. «Спочатку маркетинг, а вебдоступність зробимо потім». Або ще: «Інклюзивність — піклування про людей з інвалідністю». Чи ось таке: «Інклюзивний дизайн — це різновид доброчинності, якщо бізнес має зайві гроші». Насправді ж інклюзивний дизайн — один із найдавніших принципів якісного дизайну, ідеї якого зародилися ще в середині минулого століття. Інклюзивність — це універсальність і доступність для всіх людей. Чомусь так сталося, що ми краще розуміємо сутність інклюзивного дизайну у фізичному світі. Скажімо, є пандус: ним користуються всі, хоча початково його розробили для людей на візках. Але згодом він став у пригоді й велосипедисту, і літній пані з остеохондрозом, і молодій айтішниці, яка тягне валізу з подорожі. Різноманітні «пандуси» існують і в інтернеті, але часто вони невидимі. На курсі ми будемо вчитися розрізняти й дизайнити функції, що допомагають сайтам і додаткам бути доступними для всіх і нікого не дискримінувати: ні людей з інвалідністю, ні тих, у кого слабкий інтернет, старий девайс чи кого засліплює сонце з вікна.