Я хочу найти...

Kiev Academy of Media Arts

18 отзывов - рейтинг средний

Адрес: Дмитриевская, 80 Kyiv
Телефон по вопросам обучения на программах: +380509057802
Email: [email protected]
График работы
Пн.-Пт.: 9:00-23:00
Сб.-Вс.: Закрыто

Стоимость обучения:

  1. Web Design
  2. от 990$

KAMA

Програма курсу WEB Design була розроблена для початківців web-дизайнерів. Навчання розпочнеться з вступного блоку лекцій по роботі в програмах Figma і Sketch. Після чого в блоках по теорії студенти познайомляться з основами веб-дизайну, розберуться з конструкцією сайту, прототипування і дизайном інтерфейсу, методами тестування, анімацією, типографікою, дізнаються про роль front-end розробника, а також на практиці зрозуміють, як створити якісний макет веб -сайту.
CREATIVE COPYWRITING
Города: Киев,
Тип курсов: Онлайн
Страница лендинга: KAMA
Наличие сертификата: Да
Трудоустройство: Нет
Количество занятий:
Общее количество:
Продолжительность курса: 16 тижнів офлайн і дистанційних лекцій і практики, 4 тижні на підготовку фінального проєкту
Периодичность посещения занятий: Двічі-тричі на тиждень у будні з 19:30 до 21:30, у суботу з 12:00
Тип обучения: Онлайн
Тип трансляции курса:
Практические занятия: Да
Проверка домашнего задания: Да
Дипломный проект: Нет
Трудоустройство: Нет
Что я получу с этого курса? : Курс дає змогу оволодіти як базовими професійними навичками, техніками створення креативних ідей, так і тримати широке уявлення про сучасний рекламний процес і актуальні тренди. Навчання проходить в умовах, максимально наближених до роботи рекламної агенції.
Корисним буде для:
Копірайтерів, креативних директорів та контент-креаторів, які працюють в креативних, рекламних, маркетингових та діджитал-агенціях, дизайн-студіях, продакшнах та хочуть систематизувати свої знання та поповнити своє портфоліо крутими кейсами від реальних клієнтів
Сценаристів та редакторів
Та для всіх, хто хоче розвинути креативне мислення, навчитись створювати ідеї та почати свій шлях в рекламній та креативній індустрії
Описание курса: КОПІРАЙТЕР — ЦЕ ГОЛОВНИЙ ІЗ ТЕКСТІВ
У РЕКЛАМІ. ВІН ПОВИНЕН ВМІТИ ЗНАХОДИТИ СЛОВА, ЩО ЗМОЖУТЬ ПЕРЕКОНАТИ ЛЮДЕЙ РІЗНОГО ВІКУ ТА РІЗНИХ ПРОФЕСІЙ. АЛЕ НАЙГОЛОВНІШЕ — КОПІРАЙТЕР ПОВИНЕН ВМІТИ ПРИДУМУВАТИ КРЕАТИВНІ ІДЕЇ ТА ІНТЕГРУВАТИ ЇХ У ВСІ КАНАЛИ СУЧАСНОЇ КОМУНІКАЦІЇ.
Перейти на Курс
Цена: ВАРТІСТЬ при оплаті до 1 січня — ₴28 000 (по ₴6 500 п’ятьма платежами) при оплаті після 1 січня — ₴30 000 (по ₴7 000 п’ятьма платежами)
КОПІРАЙТЕР — ЦЕ ГОЛОВНИЙ ІЗ ТЕКСТІВ
У РЕКЛАМІ. ВІН ПОВИНЕН ВМІТИ ЗНАХОДИТИ СЛОВА, ЩО ЗМОЖУТЬ ПЕРЕКОНАТИ ЛЮДЕЙ РІЗНОГО ВІКУ ТА РІЗНИХ ПРОФЕСІЙ. АЛЕ НАЙГОЛОВНІШЕ — КОПІРАЙТЕР ПОВИНЕН ВМІТИ ПРИДУМУВАТИ КРЕАТИВНІ ІДЕЇ ТА ІНТЕГРУВАТИ ЇХ У ВСІ КАНАЛИ СУЧАСНОЇ КОМУНІКАЦІЇ.