Я хочу найти...

Як вивести сайт на перші позиції в Google?

Виведення сайту на перші позиції в пошуковій системі Google є однією з найбільш важливих задач для веб-розробників та власників сайтів. Чим вище розташування сайту в результатах пошуку, тим більше відвідувачів він отримує і тим більші шанси на успіх має відповідна веб-сторінка. У цій статті ми розглянемо кілька ефективних стратегій, які допоможуть вам вивести свій сайт на перші позиції в пошуковій системі Google.

Розглянемо покроковий процес виведення сайту на перші позиції в Google.

Відібрати пошукові запити для просування

Для початку вам потрібно визначитися, які пошукові запити ви збираєтеся просувати. Це дуже важливий момент, оскільки від типу пошукового запиту залежить контент, який для просування треба створити. Детально про типи пошукових запитів можете ознайомитися в безплатному курсі по SEO.

Пошукові запити існують (тип визначається за намірами користувача):

– транзакційні

– інформаційні

– навігаційні

Гул по різному ранжує і видає контент залежно від типу пошукового запиту.

Тому вам у таблиці треба проставити типи пошукових запитів. А далі виписати контент, який ви плануєте робити. Наприклад, під інфо запити – це будуть статті, а під транзакційні – сторінки приземлення.

Підготувати контент

Треба підготувати контент під кожен тип пошукових запитів. Зробити статті та сторінки приземлення з достатньою кількістю слів на сторінці (1200 слів) і оптимізацією під ключові слова.

Усунути усі технічні перешкоди для SEO

Перед стартом кампанії з SEO треба пересвідчитися, що на сайті відсутні проблеми технічого характеру. Іншими словами, треба зробити SEO аудит сайту і виправити всі помилки.

Запустити стратегію Topical Authority

Ця стратегія SEO полягає в тому, що ви маєте корисним контентом покрити всю можливу інформацію, що стосується ваших пошукових запитів. Тобто тепер вам треба зробити Topical Authority карту тем, які покривають всі інтереси ваших потенційних клієнтів по  ключовим фразам, що стосуються відібраних пошукових слів.

Так, це потребує дуже багато контент, але результат вас вразить, оскільки ви будете займати перші сторінки пошукових результатів не залежачи від апдейтів пошукових систем.

Як скласти карту Topical Authority

Спочатку треба просто перебрати ідеї тем, про які можна написати тексти. Далі треба скористуватися підказками у гугл пошуку. Для цього просто вводьте ваші ключові слова, а а далі поруч з ними вводьте літери і гугл буде вам підказувати нові ідеї слів, які можна перетворити в теми.

Також можете скористуватися підказками у самому гугл пошуку, які називаються People also search.

Ще можна скористуватися сервісами як-то https://answerthepublic.com/. Також оператором site: шукати по quora.com.

Пробуйте ще шукати у зображеннях по темі в гугл пошуку – теж можна класні ідеї знайти.

Використовуйте оператор site: в пошуку в гугл для ресьорчу по reddit.com.

Внутрішні посилання

Вони надзвичайно важливі для SEO, тому треба ретельно лінкувати весь новостворений контент між собою та між сторінками приземлення. Старайтеся використовувати різні тексти посилань при лінкуванні,  хоча навіть використання однакових текстів не зашкодить просуванню сайта.

Продовжуйте публікувати контент

Майже у всіх індустріях кількість контенту невичерпна. Вам треба опублікувати контенту більше в рази, ніж ваші конкуренти. Тоді ви отримаєте не тільки інфо трафік, але і топи по транзакційним ключовим фразам. Не зупиняйте публікацію контенту.

Не забувайте про оптимізацію мета тегів

На цю тему можна знайти багато статей в інтернеті, але не забувайте влучно прописувати мета теги, оскільки переходи з пошуку гугл також впливають на ранжування ваших статей. Тому мета теги мають привертати увагу користувачів, але при цьому бути релевантними вашому контент, що допоможе вивести ваш сайт на перші позиції в Google.

Розміщуйте зовнішні посилання

У деяких конкурентних інудстріях без зовнішніх посилань новому сайту буде дуже важко боротися з конкурентами, тому ви можете піти на крок розміщення платних посилань, але пам’ятайте декілька головних правил:

  • Розміщуйте посилання у релевантному контенті
  • Розміщуйте посилання на схожих по тематиці сайтах
  • Старайтеся розміщувати посилання не на сторінки, які збираєтеся вивести в топ (щоб прискорити ранжування), а на другорядні сторінки, які мають посилання на ваші головні лендинги.
  • Розміщуйте безанкорні посилання (з максимально природніми текстами)

Така стратегія більше часу займає, але ви отримаєте потужні результат просування свого сайту на першу позицію в Google.

Де брати зовнішні посилання

У вас є два варіанти:

  • біржі посилань
  • шукати вручну тематичні сайти

Останній варіант набагато ефективніший. У нас на платформі є цілий безплатний курс по Link Building, де описуються методи пошуку посилань для сайту.

Висновки

Вам не треба бути експертом в SEO, щоб слідувати цій стартегії та отримати максимальний результат від контент маркетингу для сайту та вашого бізнесу.