Я хочу найти...

Як виглядає робота SEO-спеціаліста

Як виглядає робота SEO-спеціалістаSEO – це складний і постійно змінюючийся процес оптимізації веб-сторінок, щоб забезпечити їх високе розташування в результатах пошуку Google та інших пошукових систем. Робота SEO складається з багатьох етапів, включаючи ключове слово дослідження, оптимізацію контенту, збільшення кількості зовнішніх посилань і багато іншого. У цій статті ми розглянемо, як виглядає робота SEO та які кроки потрібно зробити, щоб досягти успіху.

Загалом робота SEO полягає у розробці стратегії просування сайту в органічних результатах пошуку, а далі це монотонна робота з виконання цієї стратегії, яка полягає у створенні нового контенту, внутрішній перелінковці тощо.

Оскільки контент is a king. То вся робота SEO спеціаліста полягає у створенні корисного контенту для користувачів і кращого, ніж у конкурентів. Пошуку нових ідея для контенту тощо. Якщо ми не беремо звичайно різні специфічні індустрії як-то дорослі тематики.

Якщо ж поглянути на просування типового сайту, то процес складається з деяких одноразових кроків і багаторазових.

Одноразові кроки для просування нового проекту:

 1. Аналаз ніші та конкурентів.
 2. Розробка стратегії.
 3. Технічний аудит сайту
 4. Розробка рекомендацій по сайту

Щомісячні роботи по проекту:

 • Створення та оновлення контент планів
 • Створення нових текстів/статей для сайту
 • Внутрішня перелінковка
 • оптимізація контенту під пошукові ключові слова
 • Розміщення зовнішніх посилань (це бажано уникати, актуально тільки якщо у сайта їх зовсім нема, або якщо ви працюєте у дуже конкурентних нішах)
 • Аналіз конкурентів
 • пошук тем для контенту
 • створення звітів по позиціям і трафіку

Також, оскільки сфера змінюється постійно, вам потрібно постійно вдосконалювати свої знання по SEO — проходити курси, переглядати блоги, бути в тренді останніх змін пошукових систем.

Тобто аналітична робота займає близько 5% від загального часу. Все інше – це рутина. Якщо вас зацікавило, то радимо пройти курси по SEO, щоб опанувати сучасну та перспективну професію за 6 місяців.