Я хочу найти...

Скільки потрібно часу, щоб вивести сайт у топ?

Нажаль, немає однозначної відповіді на це запитання, оскільки час, необхідний для виведення сайту в топ, залежить від багатьох факторів, таких як конкуренція в галузі, яку представляє сайт, якість контенту та посилань на сайт, швидкість завантаження сторінок, технічні характеристики сайту, рекламний бюджет та багато інших.

Крім того, виведення сайту в топ – це неперервний процес, який потребує постійної оптимізації та підтримки, оскільки конкуренція в Інтернеті завжди зростає.

Отже, як правило, виведення сайту в топ може зайняти від кількох місяців до року і більше, але це залежить від конкретної ситуації та складності проекту.

Але давайте наведемо деякі приклади з власного досвіду.

1. Виведення інтернет-магазину з нуля в топ

Займає від 1 до 2 років. За 2 роки безперервної роботи можна вийти в топ10 по 90% ключів. Мова зараз йде про індустрії з середньою конкуренцією і невеликі сайти.

2. Виведення в топ локального сервісу (наприклад, послуги прибирання)

Процес з нуля може зайняти від 1 року до 2 років. Усе буде залежати від якості контенту, який ви будете генерувати і правильно обраної стратегії. Оскільки якщо ви вирішите, що вам треба пошвидше, то SEO-фахівець може перейти до агресивної закупівлі посилань, замість роботи на контентом, що у довгостроковій перспективі може негативно позначитися на сайті. Ми рекомендуємо вам вкладатися в контент і розвивати контент на сайті. На прикладі сайта про прибирання, ви можете вести блог про прибирання, а також регулярно публікувати портфоліо, яке можна перетворити у сторінки послуг з прибирання по певним індустріям.

Наприклад, є готовий приклад просування сайту під Торонто, який зайняв 1 рік, але сайт був вже доволі старий, втім потребував роботи над контентом.

3. Просування інтернет-магазину весільних обручок під США

Процес зайняв 2 роки щоденної праці та публікації контенту. І наразі він також продовжується. Рекомендуємо вам пройти один з курсів по SEO, щоб навчитися правильно просувати сайти на першу сторінку гугл.

4. Виведення в топ сервісу, що спеціалізується на авіа квитках бізнес класу

Процес зайняв від 2 до 3 років. Звичайно трафік поступово з’являвся вже в перші місяці роботи, але просування даного сайту можна було прискорити, якби клієнт вкладався більше у контент для сайту.

5. Просування тренінгів під Австралію

Сайт вже існував, тобто він був не нульовий. Кампанія з просування зайняла 1 рік і досі триває. Наразі закріплюємо результати за рахунок створення нового контенту для сайту.

Що може сповільнити просування сайту?

Перерахуємо декілька причин, що сповільнюють просування сайту в Google:

  • Низькоякісний контент (вода)
  • Намагання якокомога швидше отримати топ за рахунок розміщення посилань (переспам).
  • Повільне створення нового контенту. Якщо для топу треба написати 100 статей, а ви створюєте 2 статті на місяць, то просування вашого сайту займе 50 місяців. Зважайте на це.
  • Писати контент про одне й те саме, але іншими словами.
  • Писати не експертний контент.

Отже, як бачите, реальне просування сайту займає від 1 до 2 років, щоб вийти на першу сторінку результатів пошуку Google.