Я хочу найти...

Що вимагати від SEO фахівця

Під час розробки та підтримки сайту важливо бути впевненим, що ваш сайт працює на максимумі своїх можливостей. Щоб досягти цього, потрібно знати, що вимагати від SEO-фахівця. SEO (Search Engine Optimization) – це комплекс заходів, які допомагають сайту займати високі позиції в результатах пошукових систем, що збільшує кількість відвідувачів на сайті.

Ми б радили вам пройти базовий SEO курс, щоб краще розбиратися в пошуковому просуванні. Це не означає, що ви будете самі сайт просувати, але це вам дасть можливість якісно котролювати процес просування сайту.

У цій статті ми розглянемо основні пункти, які потрібно враховувати при виборі SEO-фахівця.

Детальна звітність по сайту

SEO-фахівець повинен щомісяця надавати детальну звітність по виконаним роботам, витратам і по динаміці змін трафіку та позицій по ключовим фразам.

Створення контент плану та стратегій

Розвиток будь-якого сайту залежить від контент стратегії. Сайти, які не публікують нового та корисного контенту дуже кепсько почувають себе в результатах пошуку.

Регулярне додавання нового контенту на сайт

Контент – король. Усе ранжування базується на контенті. Якщо оптимізатор розміщує лише посилання, то вам варто на це звернути увагу. Оскільки рано чи пізно ваш сайт можуть фільтранути за зовнішні посилання і тоді трафік просяде.

Приріст посилань на сайт

Сеошник має публікувати звіт з кількості нових посилань на сайт, а також їх якості, скільки витратив на це грошей і пояснити, чому саме ці посилання розміщувалися. Бо можуть скластися ситуації, коли розмістили дуже дешеві лінки, за які ви заплатили дуже дорого. Будь-які витрати по SEO треба контролювати.

Даниміка по трафіку

Трафік у сайту через 2 місяці з початку робіт має почати постійно зростати. Нехай це буде невеликий приріст в 10-15%, але якщо він буде стабільний, то за рік ви отримаєте дуже хороші результати.

Перевіряйте результати

Підключіть собі Search Console та Google Analytics, щоб мати можливість перевірити результати і бачити динаміку трафіку на сайті перед очима.

Таким чином ви можете уникнути:
– накрутки позицій та трафіку
– недостовірних даних у звіті

У підсумку можна сказати, що вибір SEO-фахівця – це дуже важлива задача, яка потребує ретельного аналізу та обговорення з потенційним спеціалістом. Важливо враховувати всі фактори, що впливають на результативність оптимізації сайту, включаючи досвід, знання, вміння та вартість послуг.

Якщо ви шукаєте SEO-фахівця для свого сайту, переконайтеся, що він відповідає всім вимогам, перерахованим у цій статті. Зверніть увагу на досвід, знання та навички, а також на здатність спілкуватися з клієнтами та надавати їм звіти про свою роботу. Не забувайте про портфоліо та вартість послуг.

Пам’ятайте, що успіх вашого сайту залежить від того, наскільки ефективно проводиться SEO-оптимізація. Тому вибір SEO-фахівця має бути ретельно обдуманий та обґрунтований. Якщо ви правильно виберете фахівця, то зможете отримати значні покращення у розкрутці та просуванні свого сайту в пошукових системах.